You Expect

We Get It Done

You Expect

We Get It Done

Par Mums

Bajtel.LV SIA dibināta 2007.gada nogalē kā Baltijas valstu pārstāvniecība, ņemot par pamatu veiksmīgo un ilgstošo mātes uzņēmuma Bajtel 20 gadu pieredzi Polijas tirgū hi-tech jomā. Savas darbības laikā Bajtel.LV ir kļuvis par neatkarīgu, stabilu un atbildīgu partneri klientu un piegādātāju vērtējumā.

Baltijas valstu hi-tech elektronikas nišas tirgū Bajtel.LV ir spēcīgs spēlētājs, piedāvājot tirgū trīs galvenās produktu līnijas: portatīvās navigācijas ierīces, viedtālruņus un IT produktus. Turklāt Bajtel.LV ir tirgus daļas līderis Baltijas valstu auto navigācijas iekārtu izplatīšanā, pārstāvot tirgū populārākos navigāciju ražotāju zīmolus. Uzņēmuma portfolio turpina pilnveidoties, piedāvājot tirgū inovācijas tehnoloģiju jomā, kas ļauj visām darījuma pusēm būt ieguvējām. Klientu apmierinātība ir svarīgākais stimulējošais faktors kompānijas izaugsmei.

Bajtel.LV biznesa aktivitāšu pamatā ir cieši kontakti ar partneriem, kur augstākā prioritāte tiek piešķirta viņu interešu izpratnei un to savienošanai ar uzņēmuma mērķiem. Praksē tas nozīmē ļoti ciešas attiecības un individuālu pieeju partneriem. Panākumi tiek gūti ar pārbaudītu un efektīvu biznesa mehānismu palīdzību, kas pamatojas uz mūsdienīgu lēmumu pieņemšanas kārtību.

Bajtel.LV klienti ir lielas un labi zināmas elektronikas veikalu ķēdes Baltijas valstīs, auto importētāji un dīleri, specializētu veikalu ķēdes, vairumtirgotāji, reģionālie elektronikas veikali un dažādi dīleri, kā arī institucionālie partneri B2B segmentā.