Jūsu Veiksmīgam Biznesam!

Mūsu vīzija ir kļūt par tirgus līderi visām mūsu pārstāvētajām produktu kategorijām, nodrošinot labāko iespējamo atbalstu mūsu klientiem.

Uzņēmums

Bajtel.LV SIA dibināta 2007.gada nogalē kā Baltijas valstu pārstāvniecība, ņemot par pamatu veiksmīgo un ilgstošo mātes uzņēmuma Bajtel 20 gadu pieredzi Polijas tirgū hi-tech jomā. Savas darbības laikā Bajtel.LV ir kļuvis par neatkarīgu, stabilu un atbildīgu partneri klientu un piegādātāju vērtējumā.

Baltijas valstu hi-tech elektronikas nišas tirgū Bajtel.LV ir spēcīgs spēlētājs, piedāvājot tirgū trīs galvenās produktu līnijas: portatīvās navigācijas ierīces, viedtālruņus un IT produktus. Turklāt Bajtel.LV ir tirgus daļas līderis Baltijas valstu auto navigācijas iekārtu izplatīšanā, pārstāvot tirgū populārākos navigāciju ražotāju zīmolus. Uzņēmuma portfolio turpina pilnveidoties, piedāvājot tirgū inovācijas tehnoloģiju jomā, kas ļauj visām darījuma pusēm būt ieguvējām. Klientu apmierinātība ir svarīgākais stimulējošais faktors kompānijas izaugsmei…. lasīt vairāk

eCommerce


Поиск