PAR MUMS
"Bajtel vīzija ir kļūt par tirgus līderi visām tās pārstāvētajām produktu kategorijām, nodrošinot labāko iespējamo atbalstu tās klientiem."

Bajtel.LV SIA dibināta 2007.gada nogalē kā Baltijas valstu pārstāvniecība, ņemot par pamatu veiksmīgo un ilgstošo mātes uzņēmuma Bajtel 20 gadu pieredzi Polijas tirgū hi-tech jomā. Savas darbības laikā Bajtel.LV ir kļuvis par neatkarīgu, stabilu un atbildīgu partneri klientu un piegādātāju vērtējumā.

Baltijas valstu hi-tech elektronikas nišas tirgū Bajtel.LV ir spēcīgs spēlētājs, piedāvājot tirgū trīs galvenās produktu līnijas: portatīvās navigācijas ierīces, viedtālruņus un IT produktus. Turklāt Bajtel.LV ir tirgus daļas līderis Baltijas valstu auto navigācijas iekārtu izplatīšanā, pārstāvot tirgū populārākos navigāciju ražotāju zīmolus. Uzņēmuma portfolio turpina pilnveidoties, piedāvājot tirgū inovācijas tehnoloģiju jomā, kas ļauj visām darījuma pusēm būt ieguvējām. Klientu apmierinātība ir svarīgākais stimulējošais faktors kompānijas izaugsmei.

Bajtel.LV biznesa aktivitāšu pamatā ir cieši kontakti ar partneriem, kur augstākā prioritāte tiek piešķirta viņu interešu izpratnei un to savienošanai ar uzņēmuma mērķiem. Praksē tas nozīmē ļoti ciešas attiecības un individuālu pieeju partneriem. Panākumi tiek gūti ar pārbaudītu un efektīvu biznesa mehānismu palīdzību, kas pamatojas uz mūsdienīgu lēmumu pieņemšanas kārtību.

Bajtel.LV klienti ir lielas un labi zināmas elektronikas veikalu ķēdes Baltijas valstīs, auto importētāji un dīleri, specializētu veikalu ķēdes, vairumtirgotāji, reģionālie elektronikas veikali un dažādi dīleri, kā arī institucionālie partneri B2B segmentā.

KOMANDA
"Bajtel misija ir piedāvāt tirgū rūpīgu izvēlētus augstas klases zīmolus nišas CE un IT sfērās, kurus ar 360° fokusu uz mārketingu, pārdošanu, loģistiku un servisu vada tam veltīta komanda caur tam vispiemērotākajiem kanāliem."

Vjačeslavs Ņebogatihs

Valdes priekšsēdētājs

Andris Šelgunovs

Iepirkuma nodaļas vadītājs

Nikolajs Rjabovs

Pārdošanas vadītājs (Latvijā)

Matīss Baranovskis

Pārdošanas speciālists (Latvijā)

Yrjo Vahuri

Pārdošanas vadītājs (Igaunijā)

Vikija Buliņa

Mārketinga vadītāja

Gatis Daugavietis

Grafiskais dizaineris / Mājaslapas Administrators

Artūrs Hecenbergs

Servisa un loģistikas menedžeris

Zane Mazā

Grāmatvede

Didzis Lūsis

Veikala vadītājs