You expect - we get it done !
20+
gadu pieredze
12M+
gada apgrozījums
30+
profesionāli darbinieki

Mēs mīlam savus klientus

Uzticama sadarbība ar klientiem, nodrošinot individuālu pieeju. Jūs esat mūsu augstākā prioritāte, un mēs turpināsim strādāt, līdz visas jūsu vajadzības būs apmierināts!

Spēcīga sadarbība

Bajtel.LV biznesa aktivitāšu pamatā ir cieši kontakti ar partneriem, kur augstākā prioritāte tiek piešķirta viņu interešu izpratnei un to savienošanai ar uzņēmuma mērķiem.

Profesionāla komanda

Profesionāla komanda, kura neatlaidīgi centīsies sasniegt mērķi. Nozares profesionāļi ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi.

Efektīvs biznesa mehānisms

Panākumi tiek gūti ar pārbaudītu un efektīvu biznesa mehānismu palīdzību, kas pamatojas uz mūsdienīgu lēmumu pieņemšanas kārtību.

Bajtel.LV SIA dibināta 2007.gada nogalē kā Baltijas valstu pārstāvniecība, ņemot par pamatu veiksmīgo un ilgstošo mātes uzņēmuma Bajtel 20 gadu pieredzi Polijas tirgū hi-tech jomā. Savas darbības laikā Bajtel.LV ir kļuvis par neatkarīgu, stabilu un atbildīgu partneri klientu un piegādātāju vērtējumā.

Baltijas valstu hi-tech elektronikas nišas tirgū Bajtel.LV ir spēcīgs spēlētājs, piedāvājot tirgū trīs galvenās produktu līnijas: portatīvās navigācijas ierīces, viedtālruņus un IT produktus. Turklāt Bajtel.LV ir tirgus daļas līderis Baltijas valstu auto navigācijas iekārtu izplatīšanā, pārstāvot tirgū populārākos navigāciju ražotāju zīmolus. Uzņēmuma portfolio turpina pilnveidoties, piedāvājot tirgū inovācijas tehnoloģiju jomā, kas ļauj visām darījuma pusēm būt ieguvējām. Klientu apmierinātība ir svarīgākais stimulējošais faktors kompānijas izaugsmei…. 

KATEGORIJAS

GPS IERĪCES

VIEDPULKSTEŅI

KUĢOŠANAS IERĪCES

VIEDĀ MĀJA

MOTO IERĪCES

SPORTA KAMERAS

VIDEO NOVĒROŠANA

CITAS